PopUp MP3 Player (New Window)
rollers machine

2021 Rollers Machine

Rollers Machine je nabitá přehlídka basových linek, které dnešní Drum & Bass nabízí. Známé vokály prolínající se do mrazivě zdrcujících basových linek, utvrzující podstatu Rollers stylu. Přeji všem příjemný poslech :)

Download:
pulse

2020 Rising Pulse

Rising Pulse přináší nové i starší pecky, které se nesou v duchu Raggajungle. V tomto setu uslyšíte nejen zlámané beaty, ale také RaggaTek. Je to pozvolna vzrůstající tempo a tvrdost stylů, doufám, že se set bude líbit :)

Download:
power of roots

2020 Power of Roots

Power of Roots je další můj set ze série starších Raggajungle. Vybrané kousky jsou známější z dob, kdy tento neotřelý styl hudby byl na vzestupu. Malá připomínka toho, jak to parádně znělo z vinylů, které už jsou téměř u dýdžejů minulostí a tyto songy skoro zapomenuty. Je potřeba si tuto minulost neustále připomínat, aby nezanikla. Přeji příjemný poslech ;)

Download:
Rasta Man

2018 Rasta Man

Rasta Man je veselý setík, v tomto pochmurném zimním počasí, doufám přijde vhod. Přeji příjemný poslech. Peace ;)

Download:
LB

2017 Legendary Beatz

Jedu dál a opět jsem pro vás namíchal starší desky, které prostě musí na světlo. Jedná se o starší Jump UP/Jungle/DnB/Raggajungle tracky. Jsou tam povedené remixy, třeba Beastie Boys, Public Enemy, Fatboy Slim atd., prostě známé hitovky! Celé se to nese v duchu jízdy metrem a v úvodu ve znělce je můj vlastní vokál "legendary beatz" takový nápad, doufám, že se set bude líbit. :) Zase budu rád za zpětnou vazbu, přeji příjemný poslech.

Download:
Sound The Alarm

2016 Sound The Alarm!

Tak tu máme novej setík, kde můžete slyšet 22 nových/starších pecek at už s Demolition Man, General Levy, Top Cat, Ragga Twins, Daddy Freddy & Isaac Maya, Marcus Visionary, Congo Natty atd... Budu rád, když mi k setu zase něco napíšete, přeji příjemný poslech :)

Download:
Ragga Book

2016 Ragga Book

Tento set je volné pokračování setu Kingsway, kde uslyšíte Old Raggajungle, který by neměl zanikat. Bohužel už není tak často, kde si tuto historii poslechnout, tak jsem opět oprášil starší vinyly, aby se nezapomnělo na tuto minulost, kterou si vždycky rád připomenu a zahraju :) Příjemný poslech.

Download:
aggressive lion
 
 

2015 Aggressive Lion

Tak konečně jsem nahrál nové sety. Jsou tři a je to takový historický postup, jak se styly vyvíjely. Dokonce jsem si vzal týden dovolenou, abych měl konečně čas sety nahrát. Koupil jsem si novou externí zvukovku a přenosky na gramce, čili i zvuk by měl být lepší než u předchozích setů. Aggressive Lion jsem se snažil narvat samejma peckama, které jsem pracně sháněl na vinylu, tak doufám, že se Vám set bude libit. Zase budu rád, když mi k setům něco napíšete.

Download:
 kingsway  

2015 Kingsway

Tak tento set je mojí srdeční záležitostí! Už hrozně dlouho jsem se na něj chystal. Do tohoto setu jsem vybral ty nejhezčí Raggajungle desky, co kdy zde v ČR hrály známé Raggajungle Soundsystemy, některé už ani nefungují. Tenkrát jsme na nich byli odkojeni a dodnes tyto Raggajungle zbožnuji a považuji za nejhezčí a nejpovedenější všech dob!!! Za dob Czechteku, Free Party, to bylo prostě nejvíc!!! Ten, kdo pamatuje, dá mi za pravdu :-)
Postupem času jsem si sehnal všechny tyto vinyly a konečně nahrál tento set. Bylo kolikrát těžké vůbec zjistit, co to je za desku a od koho je, ale nakonec se podařilo zjistit a sehnat skoro všechno, co jsem chtěl. Moc chci poděkovat mému dobrému kamarádovi, který mi většinu desek pomohl objednat na Discogsu a tím je Jirka Flégr, který podporuje a nevynechá žádnej pořádnej mejdan, díky Jirko :-) Určitě budu dělat časem pokračování, mám toho ještě dost, co se do setu nevešlo :-) Myslím, že si spousta z vás zavzpomíná a v duchu se zase vrátí zpět na ty mejdany, když to ještě stálo za to!!! Přeji vám příjemný poslech :-)

Download:
 king of the jungle  

2015 King Of The Jungle 93-96

Tenhle set byla opravdu zábava nahrávat :-) Old school mám strašně rád a tyto staré desky jsem musel doslova oprášit, protože jsem některé už opravdu dlouho nehrál! Omluvte zvuk, desky jsou z 93-96 roku a je to docela znát. Byl jinej mastering a 20let je 20let :-) Některé vinyly už jsou tolikrát hrány, že se znich hodně vytratil zvuk, ale chtěl jsem tento set hrozně nahrát, tak jsem ho nahrál :-)  Pár lidí mi psalo na mail, jestli prej vím, co je Raggajungle?!! Tak tady je! Příjemný poslech :-)

Download:
 smoke and smile  

2014 Smoke and Smile

Tak konečně zase zbrusu novej set. Jinak veškeré Sety, Akce kde hraju a jiné info najdete na stránkách www.driver-t2b.cz

Download:
jamaican boy  

2013 Jamaican BoY

Tak v tomto setu jsou použity jak nové tak starší desky. Vybíral jsem ty nejhezčí vokálové pecky, které jsem v bagu našel.Samozřejmě celý set je nahrávaný z vinylu, žádný digital. Tak doufám, že se vám bude líbit, zase budu rad, když mi k tomu něco řeknete. Přeji příjemný poslech :-) 

Download:
mystical vibration

2012 Mystical Vibration

Zase budu rad,když mi k tomu něco napíšete.Příjený poslech :-)

Download:
rotation bass

2011 Rotation Bass

Rotation Bass! Je nahrávaný z vinylu, žádný digital! Je to můj první set,tak doufám že se bude libit :-).Budu rad když mi k tomu něco řeknete.Přeji příjemný poslech :-) Rotation Bass!

Download
 

Právě přítomno: 3 hosté a žádný člen

4812
DnesDnes2
CelkemCelkem4812